Pridaj sa do nášho tímu!

PRIDAJTE SA K NÁM

Staň sa súčasťou nášho tímu a podieľaj sa na úspechu firmy

Firma Finest Europe Distribution s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním, výrobou a dovozom tovaru z Ázie. Na trhu pôsobíme už od roku 2013, kedy sme začali s výrobou a dovozom exkluzívneho mobilného príslušenstva pre dcérsku značku TGP, ktorá sa stala lídrom na trhu s ochrannými sklami pre všetky typy zariadení. Výrobky našej ďalšej značky Mosh môžete nájsť napríklad v predajniach Alza.
Staň sa našou súčasťou a buduj spolu s nami úspešnú firmu, ktorá expanduje aj za hranice Slovenska!

Accountant/ Office Assistant

Hľadáme do tímu skúseného, systematického a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorá preberie zodpovednosť za administratívne a základné účtovné práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.4.2023

Pracovná náplň

Podľa prioritizácie ide hlavne o:
☑️ Práca s ekonomickým systémom POHODA – samostatné vedenie účtovníctva v agendách: Objednávky, Vydané faktúry, Banka, Pokladňa, Skladové hospodárstvo
☑️ Zodpovednosť za RMA oddelenie, evidencia reklamácií
☑️ Komunikácia s odberateľmi a partnermi firmy
☑️ Komunikácia so zákazníkmi cez socialne siete a náš info e-mail
☑️ Príprava excel tabuliek, štatistík a ďalších firemných výkazov
☑️ Starostlivosť o kanceláriu a náštevy

Výhody a benefity

Pracovná doba:
☑️ 8 hodinová flexibilná pracovná doba
☑️ Voľno cez víkendy a sviatky

Výhody a benefity:
☑️ 20 dní plateného voľna
☑️ Firemný smartphone a notebook
☑️ Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej obchodnej spoločnosti
☑️ Motivujúce pracovné podmienky, ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
☑️ Od úplného začiatku pomoc a opora zo strany dobrého tímu (mladý kolektív)
☑️ V prípade veľmi dobrých výsledkov možný profesionálny rast

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Fakturácia – Pokročilý
Microsoft Excel – Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• pracovitosť, samostatnosť
• zodpovedný a kolektívny prístup
• organizovanosť
• znalosť systému POHODA výhodou, nie podmienkou.

Obchodný zástupca

Hľadáme do nášho tímu zodpovedného a  komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý preberie starostlivosť o existujúcich zákazníkov o postará sa o aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.

15.4.2023

Starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov (mobilné príslušenstvo (značka TGP) a ergonomické doplnky do kancelárie(značka MOSH)
Správa CRM systému
Prieskum a analýza trhu
Aktívny predaj novinky, ktorú uvedieme na trh v Q1/2023
Vypracovanie cenových ponúk, návrhov riešenia podľa požiadaviek klienta
Odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov/služieb
Podrobné pravidelné reporty stretnutí – (návštevy, reakcie, objednávky, vyžiadanie vzoriek)

Flexibilná pracovná doba
Voľno cez víkendy a sviatky
20 dní plateného voľna
Firemný smartphone a notebook
Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej obchodnej spoločnosti
Motivujúce pracovné podmienky, ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
V prípade veľmi dobrých výsledkov možný profesionálny rast

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Jazykové znalosti:

anglický jazyk – mierne pokročilý B2

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel – Pokročilý
vodičský preukaz B
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

pracovitosť, samostatnosť
zodpovedný a kolektívny prístup
organizovanosť
výhodou bude ak sa vyznáš vo svete smartfónov, tabletov, smart hodiniek a iných technológií

M

KONTAKT

Kontakt

info@glass-protector.com
+421 904 262 470

SÍDLO

Finest Europe Distribution
Prievozská 4D
821 09 Bratislava
Slovensko

SKLAD

Poštová 93
90027 Bernolákovo
Slovensko

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.